RCD

Radiokomunikace

adresa:

U Pošty 26

533 52 Staré Hradiště

Česká republika

 

 

 

 

tel:

+420 466 415 755

   

e-mail: 

marketing@rcd.cz

 

obchod@rcd.cz

IČO

48173703

DIČ CZ48173703

 

 

 

 

 

 

 

SÁZÍTE NA DLOUHOLETOU JISTOTU PRÁCE
NA ŠPIČKOVÝCH CELOSTÁTNÍCH PROJEKTECH?

HLEDÁME PROJEKTANTY
A MONTÁŽNÍKY RÁDIOVÝCH SYSTÉMŮ.

Kontakt: Petr Němeček
+420 724 583 596
nemecek@rcd.cz
 
VOLEJTE, PIŠTE KDYKOLIV, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!


Novinky

 Novinky

 
  • Ve středu 20. dubna 2022 nás navštívil předseda Podvýboru pro podnikatelské prostředí, člen Hospodářského výboru a člen Výboru pro bezpečnost, poslanec Parlamentu ČR, pan Ing. Jiří Hájek. Živě se zajímal o náš výrobní program, zejména pak o unikátní pasivní komponenty a Opakovače rádiového signálu, které slouží k zajištění rádiové komunikace složek IZS v netradičním prostředí, jako jsou vnitřní prostory budov, silniční i železniční tunely a pražské metro.
  Návštěva předsedy Podvýboru pro podnikatelské prostředí
  • Říjen 2018 - Do pražských tunelů s rádiem. RCD zrealizovala pokrytí tunelového komplexu Blanka a navazujícího Strahovského tunelu a tunelu Mrázovka signálem čtyř FM rádií. Jedná se o již dříve přenášený Český rozhlas 1 – Radiožurnál, ke kterému nově přibyly Rádio Impuls, Rádio Blaník a Rádio City. Rozhlasové vysílání je jedním z bezpečnostních prvků v tunelech. Dispečer tunelu může přímo vstoupit do vysílání s mimořádným dopravním hlášením.
  • Říjen 2018 - Rádiové pokrytí tunelu Ejpovice. RCD dle vlastního návrhu vyrobila, na zakázku dodala a na místě oživila a uvedla do provozu technologii pro rádiové spojení složek IZS v tunelu Ejpovice, nově otevřeném nejdelším železničním tunelu v ČR.
  • Říjen 2018 - RCD  se aktivně zúčastnila 28. ročníku Konference Radiokomunikace 2018. Ředitel divize vývoje a výroby Ing. Libor Daněk osobně přednesl odborný příspěvek na téma "Zkušenosti s rádiovým spojením v podzemních prostorách". Příspěvek vzbudil velký zájem účastníků konference a vyvolal množství doplňujících dotazů, které Ing. Daněk ochotně zodpověděl.