RCD

Radiokomunikace

adresa:

U Pošty 26

533 52 Staré Hradiště

Česká republika

 

 

 

 

tel:

+420 466 415 755

   

e-mail: 

marketing@rcd.cz

 

obchod@rcd.cz

IČO

48173703

DIČ CZ48173703

 

 

 

 

 


Aktuálně

2023 - Projekty Izrael. V roce 2023 jsme úspěšně zrealizovali 3 větší projekty pro izraelského zákazníka. Jednalo se o dodávku technologie pro pokrytí vnitřních a podzemních prostor rádiovým signálem v pásmech FM,  160MHz a 700MHz. Vzhledem k většímu počtu přenášených služeb a jejich vzájemné frekvenční blízkosti byl velkou výzvou i vývoj sdružovacích obvodů, které zajistí dostatečnou vzájemnou izolaci jednotlivých systémů. Dva ze zmíněných projektů budou mít pokračování i v dalších letech, kdy by se měla dodat další technologie pro rozšíření stávající oblasti pokrytí.


Příslušenství pro systémy TETRA/TETRAPOL

Příslušenství pro systémy TETRA/TETRAPOL

RCD Radiokomunikace je výrobcem široké škály příslušenství pro systémy Tetra a Tetrapol. Příslušenství zahrnuje profesionální příslušenství radiostanic jako jsou ruční a krční mikrofony, náhlavní soupravy, klíčovací tlačítka a antény. Ucelená nabídka tohoto příslušenství je vyráběna s ohledem na profesionální použití a je neustále rozvíjena a doplňována dle zákaznických požadavků.

 

           

Nelze opomenout široký sortiment antén jak bázových, tak mobilních a vozidlových. Výrobní program zahrnuje ucelenou řadu produktů pro  výstavbu rádiových sítí Tetra a Tetrapol od filtrů a zesilovačů po repeatery a komplexní rádiové systémy pro pokrytí podzemních prostor a tunelů.

Všechny tyto produkty jsou vyvíjeny a vyráběny ve společnosti RCD Radiokomunikace.
Tím je zajištěna kontinuita produktů a jejich vysoká kvalita. Samozřejmostí jsou řešení dle specifických požadavků zákazníka.