RCD

Radiokomunikace

adresa:

U Pošty 26

533 52 Staré Hradiště

Česká republika

 

 

 

 

tel:

+420 466 415 755

   

e-mail: 

marketing@rcd.cz

 

obchod@rcd.cz

IČO

48173703

DIČ CZ48173703

 

 

 

 

 

 

 

SÁZÍTE NA DLOUHOLETOU JISTOTU PRÁCE
NA ŠPIČKOVÝCH CELOSTÁTNÍCH PROJEKTECH?

HLEDÁME PROJEKTANTY
A MONTÁŽNÍKY RÁDIOVÝCH SYSTÉMŮ.

Kontakt: Petr Němeček
+420 724 583 596
nemecek@rcd.cz
 
VOLEJTE, PIŠTE KDYKOLIV, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!


Výroba elektroniky a mechanických dílů

zakázková VÝROBA ELEKTRONIKY

Výrobní pracoviště společnosti RCD Radiokomunikace zajišťují výrobu, oživení a testování elektronických zařízení nejen pro vlastní potřebu, ale také pro externí zadavatele dle dodané dokumentace. K dispozici jsou pracoviště pro ruční osazování vývodových a SMD součástek, pracoviště pro výrobu koaxiální a ostatní kabeláže a dále opravářské stanice Weller pro výměnu poškozených obvodů. Samozřejmostí je kompletace vyrobených či dodaných částí.

Pro oživování a testování elektronických dílů a celků jsou využívány zařízení společnosti Rohde&Schwarz, Anritsu, Schlumberger, Tektronix a další. Ve spolupráci s vývojovým oddělením jsme schopni vyvinout a vyrobit vlastní testovací přípravky a software založené na platformě LabView a to jak v oblasti nízkofrekvenčních, tak vysokofrekvenčních zařízení.

 

 

Mechanické díly a celky

V oblasti mechanické výroby poskytujeme opracování kovových a plastových materiálů na hrotovém soustruhu, frézkách s digitálním odměřováním, ruční úpravy a kompletace celků. Ve spolupráci s vlastním konstrukčním oddělením jsme schopni realizovat změny již hotových výrobků, případně nový návrh a výrobu prototypů.