RCD

Radiokomunikace

adresa:

U Pošty 26

533 52 Staré Hradiště

Česká republika

 

 

 

 

tel:

+420 466 415 755

   

e-mail: 

marketing@rcd.cz

 

obchod@rcd.cz

IČO

48173703

DIČ CZ48173703

 

 

 

 

 

 

 

SÁZÍTE NA DLOUHOLETOU JISTOTU PRÁCE
NA ŠPIČKOVÝCH CELOSTÁTNÍCH PROJEKTECH?

HLEDÁME PROJEKTANTY
A MONTÁŽNÍKY RÁDIOVÝCH SYSTÉMŮ.

Kontakt: Petr Němeček
+420 724 583 596
nemecek@rcd.cz
 
VOLEJTE, PIŠTE KDYKOLIV, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!


Systémová řešení - policie - řešeni a výrobky

Policie

TETRAPOL

RCD Radiokomunikace se už od svého založení specializuje na projekci, dodávky, montáž a servis pro složky IZS, především pak pro Policii ČR a Hasičský záchranný sbor. V současnosti se jedná z velké části o aplikaci systému Tetrapol - stavbu a údržbu základnových stanic a anténních systémů, dodávky terminálů a jejich odborný servis. K originálním komponentám systému Tetrapol vyrábí naše společnost široký sortiment vlastního příslušentví, jak v oblasti infrakstruktury sítě, tak i k samotným terminálům.

 

 

Vybrané příslušenství RCD Radikomunikace:

 

SYSTÉM SPORA

Systém Spora je rádiový systém vyvinutý pro skrytou komunikaci speciálních policejních složek. Umožňuje skrytou a bezpečnou komunikaci mezi účastníky. K přenosu informace je použita digitální modulace, zabezpečená moderním šifrovacím algoritmem s uživatelsky definovatelným klíčem. Základními komponenty systému jsou osobní radiostanice, vozidlové radiostanice, vozidlové převaděče, přenosné převaděče s dálkovým ovládáním a převaděče určené pro speciální použití. Všechny rádiové jednotky jsou doplněny širokým sortimentem příslušenství, které poskytuje vysokou variabilitu při používání systému. Uživatel má k dispozici přehledný programovací software pro nastavení systému a funkcí radiostanic. Provedení jednotlivých prvků systému a příslušenství je možné přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka.

Více informací se dozvíte na stránce věnované systému SPORA.

 

RÁDIOVÉ POKRYTÍ PROSTOR KRITICKÉ INFRASTRUKTURY

S rozvojem dopravy, zástavby a změnou životního stylu obyvatelstva se objevuje mnoho prostor "odříznutých" od vnějšího radiového světa. Tento fakt se týká nejen dostupnosti služeb pro občany (například mobilní telefony), ale týká se to samozřejmě také radiového spojení pro složky IZS. RCD Radikomunikace se tímto problémem dlouhodobě zabývá a nabízí řešení v podobně dodatečného pokrytí podzemních ale i dalších prostor,.